Tłumaczenia pisemne i ustne

Wykonujemy tłumaczenia pisemne i ustne, w tym specjalistyczne, w kilku językach. Przyjmujemy zlecenia z każdej branży. Nasze biuro tłumaczeń działa na terenie Wrocławia.

Specjalizujemy się w zakresie tłumaczeń ustnych i pisemnych z różnych branż. Szkoła Językowa A+ to miejsce, gdzie przełożysz teksty, na różne języki świata. Najważniejsza jest dla nas, dobra komunikacja z klientami. Wierzymy, że rozmowa to podstawa, by zrozumieć Twoje potrzeby. Oferujemy profesjonalne tłumaczenia, za których wykonanie odpowiada zespół świetnych fachowców. Chcesz dowiedzieć się więcej o ofercie? Zapraszamy do kontaktu!

Tłumaczenia Wrocław

Możemy pochwalić się ponadprzeciętną dokładnością i starannością wykonywania przekładów językowych. Mocno skupiamy się na terminologii oraz zgodności tekstu z oryginałem.

Dbamy także, o poprawność merytoryczną. Zapewniamy indywidualne podejście, do każdego powierzonego nam zadania, a do tego nie ograniczamy się tylko do języka angielskiego!

Oprócz tego wykonamy dla Ciebie tłumaczenia specjalistyczne we Wrocławiu,  zarówno pisemne, jak i ustne. Jesteśmy dumni z najwyższej jakości naszych usług. Każdemu klientowi gwarantujemy maksymalną poufność.

Etap 1

przekazanie tekstu źródłowego (w wersji cyfrowej lub analogowej)

Etap 2

szczegółowa wycena

Etap 3

ustalenie harmonogramu pracy

Etap 4

odbiór projektu

Czas realizacji zlecenia ustalany jest indywidualnie i zależy on od rodzaju i zakresu tłumaczenia.

Tłumaczenia pisemne

Doskonale wiemy, że w kwestii przekładów językowych zależy Ci na dwóch rzeczach: czasie i dokładności. Każdy zatrudniony tłumacz działa szybko i bezbłędnie, a język, w którym się specjalizuje, zna na wylot! Skupiamy się na detalach. Zlecenia przydzielamy pracownikom indywidualnie według ich kompetencji i stanu wiedzy. Każdym tekstem zajmujemy się bardzo starannie. Możesz być pewien, że wybierając nasze biuro tłumaczeń, trafisz na znakomitego specjalistę. Twoje potrzeby i wytyczne są zawsze na pierwszym miejscu –  bo przecież to Ty wiesz najlepiej, czego oczekujesz. Wykonujemy przekłady pisemne, dbając o ich poprawność językową i merytoryczną.

Tłumaczenia ustne

To bardzo rozbudowana usługa, która obejmuje przede wszystkim tłumaczenia konsekutywne, symultaniczne i konferencyjne, m.in. z języka angielskiego. Jej realizację powierzamy tylko najdokładniejszym, a zarazem bardzo kompetentnym osobom. Pracownika do wykonania konkretnego zlecenia dobieramy również pod względem temperamentu. Każdy nasz tłumacz potrafi świetnie słuchać, szybko formułować wypowiedzi i sprawnie reagować na różne wydarzenia. Dodatkowo jest specjalistą, w konkretnej dziedzinie. Tłumaczenia ustne wymagają ogromnego skupienia i kreatywności, którą zawsze gwarantujemy. Oferujemy swoje wsparcie językowe m.in. na konferencjach, galach czy spotkaniach biznesowych.

Tłumaczenia specjalistyczne

Możesz nam powierzyć nawet najtrudniejsze zlecenia związane z przekładem językowym, niezależnie od branży, w jakiej działasz. Akty notarialne, certyfikaty czy umowy to dla nas żadne wyzwanie. Tłumaczenia dokumentów to dla nas codzienność i mamy w tej dziedzinie ogromne doświadczenie. Działające we Wrocławiu biuro tłumaczeń świadczy najczęściej usługi w zakresie przekładów specjalistycznych z języka angielskiego. Podejmujemy się realizacji zleceń, nawet dla branż związanych z prawem czy medycyną. Do tego zdajemy sobie sprawę, jak ważna jest terminowość ich realizacji, którą możemy zagwarantować – zachęcamy do stałej współpracy z nami.