szkoła języków obcych

o nas

Szkoła językowa A+ powstała w odpowiedzi na rosnące wymagania osób chcących uczyć się języka angielskiego, ceniących swój czas i stawiających wysokie wymagania zarówno sobie, jak i swoim współpracownikom.

Specjalizujemy się w organizowaniu szkoleń językowych dla klientów biznesowych, ceniących sobie komfort nauki w małych grupach oraz kontakt ‘one to one’ z lektorem.

Dzięki lekcjom prowadzonym wyłącznie w docelowym języku jesteśmy w stanie zmaksymalizować komunikację tak, aby każda chwila spotkania służyła rozwojowi lingwistycznemu, a klient miał poczucie, że jego czas i pieniądze zostały dobrze zainwestowane.

W swojej ofercie posiadamy kursy na wszystkich poziomach zaawansowania, kursy biznesowe oraz przygotowujące do certyfikatów.

Wszystkie nasze kursy tworzone są indywidualnie i zgodnie z oczekiwaniami naszych klientów.
Wnikliwa analiza potrzeb, dokładna ocena umiejętności ucznia, wspólne wyznaczenie krótko i długoterminowych celów nauki oraz dostosowanie miejsca, czasu i częstotliwości zajęć do możliwości i preferencji zapewnią Państwu zupełnie nowy standard nauki.

Sekretem sukcesu naszych uczniów jest ich ciężka praca, jak i zaangażowanie naszych lektorów.

Klienci o szkole językowej

Codziennie dbamy o to, by w trakcie trwania zajęć kursanci czuli się jak w domu. Potwierdzeniem tego są pozytywne opinie wystawiane przez słuchaczy, którzy podkreślają, że języków obcych warto uczyć się w niewielkich grupach, wśród osób zbliżonych do siebie wiekiem. Uczęszczanie do szkoły językowej to gwarancja zrobienia wielkich postępów w atmosferze dobrej zabawy. Sprawdź sam opinie kursantów!

„Dużym plusem są małe grupy i na każdych zajęciach mam możliwość wypowiadania się na forum grupy”

Asia
Zajęcia indywidualne

„Wykonałem duży postęp w ciagu 8 miesięcy nauki. Lektor potrafił mnie zmotywować i wskazać obszary, które wymagają większej pracy. Gorąco polecam”

Łukasz
Z grupy Arizona

„Materiały na każde zajęcia przygotowane są w sposób przemyślany i ciekawy, zajęcia są angażujące, a każdy z nas uczestniczy w zajęciach w takim samym stopniu”

Paweł
Z grupy Buffalo

„Dużo śmiechu, dużo nowych słówek, dużo mówienia. Jednym slowem nigdy nie jest nudno!”

Wioletta
Zajęcia indywidualne