Kursy indywidualne

Skuteczne, prowadzone w miłej atmosferze indywidualne kursy m.in. angielskiego, niemieckiego, francuskiego we Wrocławiu. Z nami nauczysz się każdego języka!

Planujesz naukę nowego języka? Chcesz podnieść swój poziom umiejętności konwersacji, przygotowujesz się do egzaminu  lub musisz poznać specyficzne słownictwo, niezbędne w Twojej pracy? Indywidualny kurs angielskiego, francuskiego, niemieckiego, hiszpańskiego czy nawet szwedzkiego, który oferuje nasza szkoła języków obcych we Wrocławiu, to doskonałe rozwiązanie, w każdej z tych, i wielu innych sytuacjach.

Indywidualne kursy językowe Wrocław

Do wyboru, do koloru!
W naszej szkole możesz praktycznie uczyć się każdego języka one-to-one z lektorem. Indywidualne lekcje angielskiego, kurs niemieckiego, szwedzkiego, włoskiego, hiszpańskiego i wielu innych języków dostępne są w naszej siedzibie we Wrocławiu już od 7:00 rano nawet do 21:30.

Kiedy są zajęcia?  kiedy chcesz! sam wybierasz i decydujesz
Jak długo trwa kurs? powiesz stop kiedy uznasz, że to już ten moment
Ile kosztują lekcje? sam decydujesz, mamy Happy Hours, kiedy płacisz mniej
Jak wygląda kurs? Tak, jak zechcesz, dopasowujemy godziny zajęć kursów indywidualnych do Twoich potrzeb.
Ile razy w tygodniu są zajęcia? nie ma standardowych rozwiązań. Ogranicza nas tylko twój grafik, ilośc wolnego czasu i zasobów.

Zajęcia indywidualne są idealnym rozwiązaniem jeśli:

 • cenisz swój czas ponad wszystko i zależy Ci na maksymalnej efektywności zajęć,
 • irytujesz się, gdy płacisz za zajęcia grupowe, a inni uczestnicy opóźniają Twoją naukę np. języka angielskiego,
 • masz zmianowy tryb pracy i nie jesteś w stanie chodzić na kurs grupowy,
 • jesteś nieśmiały lub nieśmiała i masz problem z przełamaniem bariery językowej,
 • masz elastyczne godziny pracy i możesz skorzystać z promocyjnych cen indywidualnego kursu językowego w Happy Hours,
 • cenisz sobie bardzo kameralną atmosferę i kontakt „one to one” z lektorem,
 • czeka Cie rozmowa rekrutacyjna, jedziesz na targi lub potrzebujesz podszkolić język w jakimś konkretnym celu,

lub po prostu lubisz poświęcić się w 100% temu co robisz.

Wielkość grup:
1-2 osoby
Wiek:
bez ograniczeń
Języki:
angielski, niemiecki, francuski, hiszpański i wiele innych
Długość spotkań:
60 minut i więcej… aż do wyczerpania sił

Kilka faktów i dobrych rad

 • uczymy języków obcych więc nie zdziw się, że zajęcia nie są po polsku i od wejścia przywitamy cię „Howdy” „Ciao” czy „Dobar Dan”
 • przyjmij szklankę wody, którą Ci zaproponujemy na dzień dobry, bo zapewne podczas indywidualnego kursu językowego angielskiego, niemieckiego, hiszpańskiego, włoskiego, czy też szwedzkiego Ci się przyda, oj będziesz mówił dużo i jeszcze zaschnie Ci w gardle,
 • możesz próbować i stawać na rzęsach, ale i tak zaczniesz mówić, przełamiesz barierę językową, nieśmiałość i zdobędziesz płynność w mówieniu bo przy zajęciach indywidualnych nie masz innego wyjścia,
 • nie tylko ty jeden w wieku 30+, 45+ zaczynasz naukę od poziomu A1 (już chyba po raz 4 w swoim życiu), więc nie ma się czego wstydzić tylko dumnie dążyć do celu,
 • możesz przełożyć swoje zajęcia na inny termin jeśli coś ci nagle wyskoczy. nie ma powodu, aby lekcja ci przepadła,
 • cała reszta to nasz sekret 🙂 przyjdź na lekcję pokazową i sam się przekonaj…

Indywidualny kurs angielskiego, francuskiego, hiszpańskiego czy niemieckiego we Wrocławiu

Znajomość języka obcego to umiejętność niezbędna w wielu sytuacjach życiowych. Często standardowe lekcje nie spełniają oczekiwań uczniów lub nie zawierają tej kategorii słów i wyrażeń, które są im potrzebne. Dlatego też coraz więcej osób, które chcą podszlifować niemiecki, hiszpański, francuski lub angielski, mieszkających we Wrocławiu, sięga po indywidualne kursy językowe. Lekcje, które organizuje szkoła językowa A+ wyróżniają się luźną, przyjacielską atmosferą. W połączeniu z profesjonalizmem i zaangażowaniem lektorów dają one rewelacyjne wyniki.

Wiemy, jak łatwo jest się poddać, znaleźć wymówkę i przerwać naukę. Dlatego też dokładamy wszelkich starań, żeby usunąć wszelkie przeszkody, prowadzące do tego, że stracisz motywację, która sprawiła, że zacząłeś lub zaczęłaś ćwiczyć język niemiecki, francuski czy też angielski. Nasze kursy językowe we Wrocławiu to m.in. lekcje indywidualne, z lektorami. Szybko zdobędą oni Twoją sympatię, pomogą Ci poprawić umiejętności i przełamać barierę językową. Polubisz zajęcia, a przez to łatwiej będzie Ci znaleźć motywację do tego, żeby kontynuować naukę. Masz jakieś specjalne życzenia? Lektor prowadzący zajęcia dostosowuje się do indywidualnych potrzeb odnośnie do nauki języka każdego ucznia.

Jesteś wymagającą osobą, która chce szybko i skutecznie opanować np. język angielski? Nasze lekcje indywidualne we Wrocławiu to rozwiązanie w sam raz dla Ciebie. Ty decydujesz o tym, w jakich dniach i  godzinach odbywać się będą zajęcia, masz wpływ na to, czego i jak się uczysz. Możesz skupić się na tych metodach, które dają w Twoim przypadku najlepsze rezultaty. Elastyczność, którą oferuje szkoła językowa A+ nie kończy się na tym, jak wyglądają indywidualne lekcje angielskiego. Dajemy słuchaczom możliwość płatności miesięcznych, gwarantujemy indywidualny harmonogram oraz co najważniejsze dbamy o nieformalną atmosferę, która sprawi, że czas spędzony w naszej siedzibie będzie dla Ciebie przyjemnością i będziesz chciał lub chciała wracać częściej.

Lekcje indywidualne
Jak się zapisać?

 1. nie bój się i wypełnij test online
 2. umów się na darmową lekcję pokazową
 3. wspólnie ustalimy cele nauki i harmonogram Twoich spotkań
 4. podpisz umowę na dowolny okres i ciesz się z osiąganych postępów każdego tygodnia zajęć.

Education is the most powerful weapon which you can use to change the world.

Nelson Mandela