kursy grupowe

Efektywna nauka języka angielskiego, niemieckiego, hiszpańskiego i francuskiego dla dorosłych w grupie? Z działającym we Wrocławiu centrum A+ to możliwe!

W obliczu postępującej globalizacji warto zadbać o kompetencje lingwistyczne. Jak to zrobić? Pomocne mogą być kursy językowe dla dorosłych, które prowadzi nasza zlokalizowana we Wrocławiu szkoła językowa. Dzięki szerokiej ofercie zajęć grupowych, nowoczesnym metodom nauczania oraz profesjonalnym lektorom, z centrum A+ każdy może szybko poprawić poziom języków obcych, którymi włada, ale i zacząć uczyć się angielskiego lub poznać od podstaw niemiecki, hiszpański, czy też francuski w grupie dla dorosłych.

Językowe zajęcia grupowe Wrocław

Kształcenie w szkole językowej A+ odbywa się w miłej, kameralnej atmosferze. Na kurs języka angielskiego, niemieckiego, francuskiego czy też hiszpańskiego, składają się zajęcia grupowe dla dorosłych we Wrocławiu, które przeprowadzane są dla maximum 7 osób.

Luźna atmosfera pozwoli Ci zapomnieć o stresie, barierze językowej i o popełnianych błędach. Dzięki temu np. nauka języka angielskiego szybko stanie się dla Ciebie przyjemnością, a nie obowiązkiem.

Doświadczeni lektorzy, którzy dostosowują tempo pracy, materiały, a nawet swoje słownictwo do Twojego poziomu, okażą się jedną z największych zalet kursu językowego dla dorosłych w A+.

Takich zajęć, ludzi i atmosfery nie znajdziesz nigdzie indziej. Tego jesteśmy pewni! Nie wahaj się ani chwili i już dziś zacznij z nami naukę języka angielskiego dla dorosłych.

Zajęcia grupowe przeznaczone są dla osób w wieku 19+

Wiek, jako wspólny mianownik gwarantuje nić porozumienia, podobne oczekiwania wobec nauki języka oraz podobne tempo wykonywania postępów. Tematy zajęć grupowych w ramach kursu niemiecki, francuski, hiszpański, czy też angielski dla dorosłych dedykowane osobom pełnoletnim są gwarancją inspirujących rozmów o pracy, życiu czy tematach bieżących. W szybki i naturalny sposób przełamiecie barierę mówienia, bo po raz pierwszy skupicie się na treści, a nie na formie wypowiedzi czy na błędach, które popełniacie, posługując się np. językiem angielskim.

Wielkość grup:
4-7 osób
Długość spotkań:
90-135 minut
Wiek:
19+
Języki:
angielski, niemiecki, francuski, hiszpański

Oferujemy 2 tryby nauki w grupach

STANDARD

Zajęcia 2x w tygodniu po 90 minut.
Bloki poniedziałek + środa lub wtorek + czwartek od godziny 17:30 lub 19:15

SOLE

Zajęcia 1x w tygodniu 135 minut.
Dzień do wybory od godziny 17:00, 17:30 lub 18:00

Jak się zapisać na grupowe kursy językowe?

To wystarczy, a my skontaktujemy się z Tobą i zaproponujemy Ci darmową lekcję pokazową w grupie dopasowanej do Twojego poziomu językowego i preferencji czasowych.

Po darmowej lekcji pokazowej, która pozwoli Ci zobaczyć, jak można szybko i przyjemnie poznawać np. język angielski w grupie dla dorosłych we Wrocławiu oraz po krótkiej rozmowie z lektorem prowadzącym, Ty sam decydujesz czy zaproponowana przez nas forma nauki to strzał w dziesiątkę, czy atmosfera Ci odpowiada, czy tak naprawdę chcesz się uczyć, czy szukasz wymówek.

Education is the most powerful weapon which you can use to change the world.

Nelson Mandela

Niemiecki, hiszpański, francuski i angielski dla dorosłych we Wrocławiu

O tym, jak ważna jest nauka angielskiego dla osób dorosłych, nie trzeba nikogo przekonywać. Przenika on właściwie każdą sferę naszego życia. Umiejętności lingwistyczne ułatwiają podróżowanie, umożliwiają poznawanie nowych, ciekawych osób, często są też wymagane, aby dostać pracę lub móc starać się o awans. Jeśli jednak potrafisz już komunikować się w języku angielskim… Nie przestawaj się rozwijać! Dodatkowo możesz także poszerzyć swoje kompetencje w innej dziedzinie! Niemiecki, hiszpański lub francuski w grupach dla dorosłych? Nasza zlokalizowana we Wrocławiu szkoła A+ daje Ci sporo możliwości rozwoju.

Trudno powiedzieć, co jest największą zaletą oferowanych przez nas kursów językowych dla dorosłych. Jest ich naprawdę sporo! Wszystkim słuchaczom zapewniamy dostęp do wykwalifikowanej kadry lektorów, możliwość nauki np. języka angielskiego w niewielkich grupach, w miłej, dalekiej od tego, do czego przyzwyczaja szkoła, atmosferze, ale i niską cenę. Jesteśmy jedną z nielicznych szkół językowych we Wrocławiu, która oferuje zajęcia grupowe dla maksymalnie 7 osób.

W A+ wiemy, jak łatwo, w obliczu natłoku innych zajęć jest znaleźć wymówkę i przedwcześnie zakończyć np. kurs języka angielskiego dla dorosłych. Aby tego uniknąć, wykazujemy się wysoką elastycznością, zarówno w kwestiach dotyczących treści dydaktycznych, jak i np. metod płatności, dając słuchaczom możliwość regulowania należności co miesiąc. Dodatkowo nasza szkoła znajduje się w dobrej lokalizacji, dzięki czemu łatwo do nas dojechać, zarówno komunikacją miejską, jak i samochodem, który można zostawić na darmowym parkingu. Czy potrzebujesz więcej słów zachęty, by rozpocząć naukę angielskiego, niemieckiego, francuskiego lub hiszpańskiego w ramach zajęć grupowych dla dorosłych? Nie wahaj się i już dziś rozwiąż test językowy.